Abus Beugelslot Granit 460/150HB230 + Loop Cable
Standaardprijs
Helan klanten
    This combination does not exist.
    Binnen enkele dagen verstuurd
    Meer info
    Voordelen
    • Gehard speciaalstaal voor optimale weerstand tegen knippen en breken
    • Parabolische beugel (12 mm dik) voor extra stevigheid
    • Dubbele vergrendeling van de beugel in het slothuis
    • ABUS Extra Class cilinder met hoge bescherming tegen picking
    • Inclusief Loop Cable voor extra beveiliging van wielen of accessoires
    • Soft touch coating ter bescherming van het fietsframe
    • Wordt geleverd met een gecodeerde keersleutel
    Specificaties
    • Model: Granit 460/150HB230
    • Beugelhoogte: 230 mm
    • Beugelbreedte: 109 mm
    • Beugeldiameter: 12 mm